Atsiliepimai

Labai patiko. Lauksiu kitos konferencijos ir tikiuosi, kad kitoje konferencijoje pavyks sudalyvauti praktiškai "pačiupinėjus" veiklos procesus. Idėjos, praktiniai pavyzdžiai, "grėbliai" su kuriais susidūrė įmonės, pažintis su procesais viešajame sektoriuje. Daug skirtingų pristatymų, leidusių į tą patį objektą pažiūrėti iš skirtingų pusių.
Puiki organizacija - pradedant nuo informacijos apie konferenciją suteikimo, lankstaus požiūrio į problemas, problemų sprendimą, baigiant pačios konferencijos eiga ir organizacija. Gavau supratimo "pasitikrinimą", kas vyksta Lietuvoje su procesinio požiūrio įgyvendinimo ir IT priemonių diegimu, ypač viešajame sektoriuje.
Užmezgiau kelias naujas pažintis. Buvo naudinga išgirsti apie dažniausiai pasitaikančias kliūtis (sunkumus) sisteminant valdymo procesus. Susipažinau su man nauja įmonės sritimi. Davė idėjų apie procesų aprašymo standartizavimą.
Daug gerų minčių. Ateityje siūlyčiau daugiau praktinių situacijų, pavyzdžių, nes bazines žinias (kas tai yra, kam to reikia ir t.t.), manau, turi visi konferencijos dalyviai. Gali būti daugiau orientacijos į praktiką, reiktų pateikti daugiau pavyzdžių iš gyvenimo.
Labiausiai patiko teorija, artima praktikai ir pavyzdžiai.
Patiko procesų schematinio vaizdavimo principai, naudos pateikimas bei žmonių psichologijos
pritaikymas prie proceso permainų.
Idėjos ir sprendimai, kuriuos galima bent dalinai pritaikyti praktiniame darbe, žinios ir nuorodos į informacijos šaltinius, kur būtų galima rasti atsakymus į klausimus, susijusius su verslo procesų valdymu.
Tema ir aktualijos - šaunu. Konferencijos aktualumas juntamas. Labiausiai patiko konferencijos išdėstymas - temų eiliškumas, tęstinumas. Pagrindinė nauda - realūs įmonių pavyzdžiai, kaip procesai valdomi, prieš tai juos įgyvendinus. Kaip netiesioginė nauda – išgirsti, kuo "gyvena bei kvėpuoja" žmonės už mūsų įmonės ribų.
Labiausiai patiko praktiniai pranešimai. Manau, kad bus labai naudinga - gavau nemažai idėjų, kurias galėsiu pritaikyti darbe. Detalesnis vaizdas. Patiko praktiniai pavyzdžiai, idėjos. Aktualios įgyvendinimo idėjos.
Aktualios problemos verslo procesų diegime, jo įvertinimas. Sužinojau kaip įvertinti ar pakeisti procesai davė naudą. Įdomu buvo išgirsti ne IT organizacijų pasakojimus apie verslo procesų diegimus. Pirma – konferencija davė kitokį požiūrį. Taip pat gavau daug atsakymų, į turimus, su konferencijos tema susijusius, neatsakytus klausimus. Kilo dar daugiau klausimų, tad dabar dar labiau iškilo poreikis verslo procesų mokymams.
Puikus įspūdis - dalyvausiu ir 2011m. konferencijoje!

 

Naujienos

Lapkričio 16.
Sudėjome konferencijos akimirkų nuotraukas, Jūsų atsiliepimus bei vertinimus, o taip pat - skaitytų pranešimų skaidres.

Spalio 28.
Ačiū visiems, dalyvavusiems! Tikimės, kad žinios, gautos konferencijos metu, visiems Jums nuo šiol leis dirbti efektyviau!
Iki susitikimo VPVP 2012!

Konferenciją organizuoja:

Partneriai:

Swedbank Maxima Ism Omnitel Toc Urm Si KV Bpo Pwc Ovc Global Innovation Studio Efektyvūs sprendimai Ūkio ministerija